Wykorzystaj spoty reklamowe, aby Twoja sprzedaż była łatwiejsza

Widzieliście już wszystkie nasze spoty z Marcinem Prokopem. Kampania trwa nadal i cały czas można na nie trafić w Internecie. Dziś zdradzamy tajemnice ich powstawania i zapraszamy Was na plan zdjęciowy!

Wykorzystaj spoty reklamowe, aby Twoja sprzedaż była łatwiejsza

W naszych spotach z Marcinem Prokopem iluzja przeplata się z autentycznością naszych klientów. Obawialiśmy się, że trema zwycięży i wielu z nich będzie zbyt zestresowanych występem na planie. Nie mogliśmy bardziej się mylić! Ich prawdziwe historie i szczere zadowolenie z jakości likwidacji szkód Warty, sprawiły, że świetnie poradzili sobie w naszych filmach.

Przygotowaliśmy dla Was krótką relację z planu, z której dowiecie się  – co było dla producentów prawdziwym wyzwaniem, dlaczego psiak podarował Marcinowi gumowego kurczaka i ilu ludzi zaangażowanych było na planie, aby powstały kilkunastosekundowe nagrania. Miłego oglądania!

Spoty powstały również po to, aby pomóc Ci w promowaniu agencji. Wykorzystaj je, aby rozpocząć rozmowę z klientem – sezon wakacyjny rozpoczyna się na dobre, czy klient widział spot travelkowy? A mieszkaniowy? Na wakacjach może przydać się też assistance. Krótką instrukcję pobierana filmów znajdziesz tutaj.

Od teraz możesz zaprosić klientów na nasz nowy profil na Instagramie, gdzie oprócz historii z dobrymi zakończeniami znajdzie informacje o naszych produktach i serwisie,  dodatkowo nasze posty możesz wykorzystać na swoich fanpage’ach.

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie