Drugie zadanie konkursowe ruszyło na FB!

W ramach naszej świątecznej akcji w social mediach – Życzliwość weź na drogę!, razem z polską wicemistrzynią rajdową przyjrzymy się bliżej brawurze kierowców. Ale to nie wszystko! Mamy dla Was i Waszych klientów kolejne zadanie konkursowe.

Drugie zadanie konkursowe ruszyło na FB!

Więcej o naszej akcji przedświątecznej pisaliśmy w poprzednim artykule.

W drugiej odsłonie naszej świątecznej akcji kierowca rajdowy i dwukrotna wicemistrzyni Polski, Klaudia Podkalicka, zwraca uwagę na temat bezpieczeństwa oraz brawury kierowców. Wskazuje podstawowe błędy i podpowiada, jak działać w chwilach zagrożenia.

Chcemy zachęcić Was i Waszych klientów do udziału w drugim zadaniu konkursowym, które poza możliwością wygrania atrakcyjnych nagród, pomoże Wam w promowaniu swojej agencji!

Zadanie konkursowe brzmi: Jaka funkcja, która pomogłaby kierowcom czuć się bezpieczniej na drogach, powinna znaleźć się w samochodach przyszłości? Na odpowiedzi czekamy w komentarzu pod tym postem do 10.12! Autorzy najciekawszych pomysłów zostaną nagrodzeni głośnikami JBL z zestawem głośnomówiącym, a nagrodą główną będzie szkolenie w Szkole Bezpiecznej Jazdy.

Zachęć klientów do udziału i sam zaproponuj swoje rozwiązanie! Dziel się naszymi postami i promuj je na swoim fanpage’u!

Ostatnie zadanie konkursowe już niedługo – śledźcie nasz profil!

Oceń Artykuł