Biuro mobilne Warty jest już w Stasinie

W związku z trąbą powietrzną, która przeszła nad zachodnimi terenami woj. lubelskiego, Warta uruchomiła biuro mobilne w Stasinie w gminie Wojciechów. Poszkodowani, posiadający ubezpieczenie Warty lub HDI, mogą na miejscu zgłosić szkody powstałe po huraganie oraz dowiedzieć się, jakie są kolejne kroki związane z uzyskaniem odszkodowania.

Biuro mobilne Warty jest już w Stasinie

1 maja 2019 r. przeszła trąba powietrzna nad terenami gminy Wojciechów (woj. lubelskie).
W związku z tymi wydarzeniami Warta uruchomiła w środę 22 maja rano biuro mobilne w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Stasinie w gminie Wojciechów. Poszkodowani, posiadający ubezpieczenie Warty lub HDI mogą w placówce zgłosić szkody powstałe po huraganie oraz dowiedzieć się, jakie są kolejne kroki związane z uzyskaniem odszkodowania z ubezpieczenia Warty lub HDI. Dodatkowo Warta oddelegowała w to miejsce swoich rzeczoznawców, którzy wykonują oględziny. Przygotowany przez nich materiał przyspieszy szacowanie powstałych szkód. Odszkodowania będą wypłacane niezwłocznie, nawet jeszcze tego samego dnia. Mobilne biuro będzie funkcjonowało do momentu zebrania informacji o szkodach klientów Warty i  HDI.

Nie trzeba czekać na rzeczoznawcę

Przypominamy, że w przypadku szkód z ubezpieczeń majątkowych (domów, mieszkań i innych budynków) powstałych na skutek nawałnic, huraganów, gradobicia, klienci mogą rozpocząć naprawę przed wizytą rzeczoznawcy. Ważne, aby klienci wykonali zdjęcia miejsca zdarzenia oraz zniszczeń np. telefonem komórkowym. Następnie można rozpocząć sprzątanie, naprawę uszkodzeń lub zabezpieczyć mienie. Do przybycia pracownika Warty należy również zachować:

  • uszkodzone elementy budynku i wyposażenia;
  • wszystkie faktury oraz kosztorysy potwierdzające poniesione koszty na sprzątanie lub zabezpieczenie przed dalszymi zniszczeniami.

Szkody po huraganie można również zgłaszać telefonicznie na nr 502 308 308 albo 801 308 308, a także za pomocą formularza na stronie internetowej Warty lub HDI.

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie