WartaNet – nowa szata i nowe funkcje

Już jest! Serwis dla klientów WartaNet w nowej, odświeżonej wersji. Co się zmieniło?

WartaNet – nowa szata i nowe funkcje

Serwis WartaNet zyskał nową szatę graficzną oraz nowe funkcjonalności, które pozwolą użytkownikom:

  1. zaktualizować swoje dane teleadresowe,
  2. przeanalizować historię operacji na funduszach (dot. Warta Twoja Przyszłość i Warta Inwestycja zawartych na podstawie aktualnie obowiązujących OWU),
  3. sprawdzić dane dotyczące danej umowy ubezpieczenia.

Cały serwis zyskał nową szatę graficzną, dzięki czemu wygląd strony jest bardziej przejrzysty i czytelny, a samo poruszanie się po serwisie stało się jeszcze bardziej intuicyjne.

Dostęp tylko poprzez unikatowy numer

Od 19 lipca 2019 loginem do serwisu WartaNet będzie unikatowy numer nadany przez TUnŻ WARTA S.A., a nie adres mailowy tak, jak było to do tej pory. Klienci otrzymają nowe loginy drogą mailową.

Przypominamy, że dostęp do serwisu jest możliwy tylko dla klientów TUnŻ WARTA S.A., posiadających ubezpieczenia Warta Twoja Przyszłość i Warta Inwestycja, czyli ubezpieczenia z UFK. W celu otrzymania dostępu niezbędne jest wypełnienie oświadczania oraz akceptacja regulaminu. Konieczne jest także podanie przez klienta adresu email oraz numeru telefonu komórkowego. Są to dane wymagane do rejestracji i założenia konta, a także do dalszego wykonywania operacji w zakresie np. transferu środków pomiędzy funduszami.

 

Oceń Artykuł