Agenci + Warta = najlepsza współpraca!

Po raz kolejny wyniki ankiety na Obiektywnym Forum Agentów wykazały, że agenci najchętniej współpracują z siecią Warty i HDI. 

Agenci + Warta = najlepsza współpraca!

Cieszące się dużą popularnością ankiety na facebookowym Obiektywnym Forum Agentów (liczącym obecnie ponad 8 tysięcy członków), to ogromna i przydatna wiedza dla zakładów ubezpieczeń, chcących wiedzieć czy ich praca idzie w dobrym kierunku. Tym razem, podobnie jak rok wcześniej, agenci zostali poproszeni o wskazanie, z którymi ubezpieczycielami najlepiej się im współpracuje. Każdy agent mógł wskazać maksymalnie 3 zakłady ubezpieczeń. Warta przez cały czas trwania ankiety była na pierwszym miejscu, dystansując wyraźnie konkurencję. Dziękujemy agentom, którzy wskazali nas w ankiecie

Jarosław Piątkowski Wiceprezes Zarządu Warty:

„Ocena, jaką uzyskaliśmy w rankingu Obiektywnego Forum Agentów jest dla nas bardzo ważna, bo potwierdza ze idziemy w dobrym kierunku i skutecznie realizujemy strategię skupioną na budowaniu jak najlepszych relacji z naszymi pośrednikami. Cieszy nas, że widzicie i doceniacie nasze starania.  

Bardzo wysokie oceny współpracy z Wartą, to wynik zaangażowania wszystkich komórek organizacyjnych naszej firmy, ale również Was, Agentów. To Wasze codzienne opinie i trafne uwagi, pozwalają nam wdrażać pomocne dla Was rozwiązania. Serdecznie Wam za to dziękuję.

Dziękuję i gratuluję również wszystkim naszym Regionalnym Managerom Sprzedaży. Jak wynika z komentarzy pod rankingiem wysoko cenicie Ich kompetencje, zaangażowanie i pomoc w codziennej pracy.”

 

Żródło: Obiektywne Forum Agentów 22.05.2017 g.15.00

 

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie