Zapraszamy na film o ubezpieczeniu domów

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zapraszamy Was na kolejny odcinek filmowych szkoleń w cyklu Mieszkania na celowniku. Dzisiaj film o UBEZPIECZENIA DLA DOMU.

Zapraszamy na film o ubezpieczeniu domów

Filmy, który przygotowaliśmy dla Was w cyklu Mieszkania na Celowniku to doskonałe źródło argumentów sprzedażowych i wiedza w pigułce.  Podpowiadamy w nich jak dobrać klientowi optymalny zakres ubezpieczenia, dostosowany do jego potrzeb. Znajdziecie tu też wiele ciekawych przykładów szkód, wyjaśnienie pojęć –  a wszystko w formie swobodnej ale merytorycznej rozmowy z ekspertem CUUD.

Film o ubezpieczeniu DOMU zawiera wiele informacji dotyczących oferty na warunkach Warta Dom Komfort. Materiał przedstawiony jest w ciekawej formule pytań i odpowiedzi. Zawiera on wiele wskazówek i informacji pomocnych podczas rozmowy z klientem. Wyjaśniamy w nim również najczęstsze problemy dotyczące interpretacji zapisów OWU. Dołączamy Wam również prezentację dotyczącą ubezpieczenia DOMU.

Zachęcamy do oglądania!

W styczniu udostępnimy dwa kolejne odcinki, które będą dotyczyły  UBEZPIECZENIA  MIESZKANIA oraz UBEZPIECZENIA DOMU LETNISKOWEGO i DOMU W BUDOWIE.

Serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z naszej nowej formuły poznania tajników oferty skierowanej do właścicieli domów. W filmie prezentujemy nie tylko atuty oferty ale przywołujemy też wiele przykładów z życia codziennego dotyczących zakresu i przedmiotu ubezpieczenia. Informacje te  można wykorzystać w rozmowie z klientem i ułatwić mu decyzję o doborze zakresu ubezpieczenia odpowiednio do jego potrzeb.

Beata Bociąga

Starszy ekspert Centrum Underwritingu Ubezpieczeń Detalicznych

 

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie