Wybierz się na narty z klientem!

W Polsce amatorów narciarstwa nie brakuje. Z pewnością zarówno wielu z Was, jak i Waszych klientów planuje tej zimy poszaleć na stoku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was cykl artykułów o najciekawszych ośrodkach narciarskich, jakie warto odwiedzić. Jeżeli wraz z klientem dzielicie zimowe pasje, wykorzystajcie nasze ciekawostki we wspólnej rozmowie i zadbajcie, aby jego podróż była bezpieczna!

Wybierz się na narty z klientem!

Chopok to największy, najnowocześniejszy i jeden z najbardziej atrakcyjnych ośrodków narciarskich  Słowacji. Położony zaledwie 1,5 h jazdy od polskiej granicy, w Niżnych Tatrach, uznawany jest przez wielu za najlepsze miejsce na narty w Europie Środkowej.

Co znajdziemy w ośrodku?

  • 29 tras zjazdowych, różnej trudności
  • Trasy pozwalają na prawie 40 km szusowania
  • Czarne trasy zjazdowe oraz strefy freerideowe, obsługiwane przez 30 kolei linowych (wygodnych kanap z zasłonami i systemami pit stop)
  • Przepustowość ośrodka obecnie wzrosła do 32 tysięcy os./godz.
  • W okolicy znajdziemy również lodowisko oraz aquapark Tatralandia.
  • Na amatorów wędrówek czekają pobliskie parki narodowe.

Szaleć można do woli, byle bezpiecznie!

Wiele osób uważa, że polisa turystyczna to zbędny i spory wydatek. Z pewnością słyszeliście ten argument podczas  rozmowy z klientami. Ważne jednak, aby informować klientów, że koszt polisy jest naprawdę niewielki w porównaniu z ceną wyjazdu, a co więcej w razie ewentualnego wypadku i jego finansowych konsekwencji, ten koszt będzie jeszcze mniejszy!

Pamiętasz o najważniejszych atutach Travelki?

Warta Travel zawiera bezpłatny pakiet korzyści dla osób uprawiających narciarstwo lub snowboarding, gwarantujący:

– zwrot kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego (80 zł dziennie, maks. 7 dni)

– zwrot kosztów karnetu (80% wartości karnetu)

– odpowiedzialność za szkody rzeczowe spowodowane w wypożyczonym sprzęcie narciarskim/snowboardowym.

Pamiętaj, że jeśli pod wpływem alkoholu Twój klient dozna urazu na stoku, to pokryjemy koszty leczenia czy transportu do placówki medycznej, a także wypłacimy odszkodowanie za stały uszczerbek na zdrowiu w ramach NNW.

Oceń Artykuł