Włamanie co 8 minut. Jak ustrzec klientów?

Według statystyk Komendy Głównej Policji, w ubiegłym roku doszło do 69 tys. kradzieży z włamaniem – średnio takie zdarzenia mają miejsce co 8 minut. Tylko dobre ubezpieczenie uchroni Twoich klientów przed finansowymi skutkami włamania, zadbaj o ich dobytek i przedstaw im ofertę Warta Dom lub Warta Dom Komfort już dziś!

Włamanie co 8 minut. Jak ustrzec klientów?

Liczba przestępstw spada, a ich wykrywalność jest coraz większa. Niestety, nie wszystkie statystyki są pozytywne. Jak wskazują dane policyjne, kradzieże z włamaniem to wciąż poważny problem. W 2018 r. każdego dnia notowano średnio 189 takich zdarzeń, co daje aż 8 ataków na godzinę! Dla porównania: w 2017 r. zanotowano o 5,4% mniej tego rodzaju przestępstw.

Wolne? Nie dla złodzieja!

Sierpień to nie koniec sezonu urlopowego. Aby w pełni cieszyć się wakacjami, Twoi klienci powinni zadbać o swój dobytek. Statystyki włamań mogą posłużyć Ci jako wstęp do rozmowy z klientem na temat zalet posiadania ubezpieczenia mieszkaniowego w Warcie.

Dzięki niemu nie tylko zabezpieczą kompleksowo swój dobytek na wypadek pożaru, zalania czy przepięcia, ale i zapewnią sobie ochronę przed kradzieżą i włamaniem.

Pamiętaj, że w Warta Dom Komfort można skorzystać z dodatkowych opcji:

Skok przez płot.

Meble ogrodowe, grill, trampolina czy kojec dla psa znajdujące się w ogrodzie
są łatwym łupem dla złodzieja. Żeby je ukraść nie musi pokonywać dodatkowych zabezpieczeń tak jak w przypadku mienia w domu. Czy wiesz, że w Warta Dom Komfort możesz ubezpieczyć powyższe ruchomości znajdujące się w ogrodzie od kradzieży zwykłej?

Skarby w piwnicy.

Bardzo często łupem złodziei pada sprzęt przechowywany w piwnicy w bloku. Nie każdy pamięta, że w Warcie Dom Komfort mienie znajdujące się w piwnicy można ubezpieczyć do 100% sumy ubezpieczenia ruchomości domowych!

Przypomnij sobie, co oferuje polisa Warta Dom Komfort i pobierz ściągawkę. Pamiętaj również o ulotce dla klientów.

 

 

Oceń Artykuł