Widziałeś już stronę internetową WDCiR? Wyraź swoją opinię!

Niedawno stworzyliśmy nową stronę internetową, która powstała specjalnie z myślą o Klientach WDCiR. Mamy nadzieję, że udało Wam się ją odwiedzić. Co o niej myślicie? Polecacie ją już swoim klientom?

Widziałeś już stronę internetową WDCiR? Wyraź swoją opinię!

Stronę internetową WDCiR znajdziecie pod adresem http://wartadlaciebieirodziny.pl/. Powstała ona z myślą o klientach, którzy na co dzień szukają informacji o ubezpieczeniach w internecie a w efekcie podpisują umowę ubezpieczenia u agenta. Dzięki nowej witrynie klienci mogą przeczytać o naszej ofercie  w jednym miejscu! Także zapoznać się z dostępnymi wariantami czy sprawdzić jak zgłosić wniosek o wypłatę świadczenia. Warto na nią zajrzeć i polecać ją swoim klientom!

Na stronę kierujemy także naszych klientów w ramach akcji promocyjnej w social mediach.

Wszystko w jednym miejscu

Na stronie czekają przydatne informacje związane z dostępnymi wariantami ubezpieczenia, Pakietem Medycznym czy instrukcją, jak zgłosić wniosek o wypłatę świadczenia. Warto, aby klienci o tym wiedzieli i mogli samodzielnie, w razie potrzeby, zapoznać się ze wszystkim, co ich interesuje. Znajdują się tu również przykładowe warianty ubezpieczeń oraz zakładka „Kontakt”, do której możecie kierować klientów oczekujących bezpośredniego kontaktu z Wartą. Być może, te informacje okażą się przydatne również dla Was, sprawdźcie to!

Wyraź swoją opinię

Zależy nam na Waszej opinii! Wyraźcie ją, odpowiadając na krótkie pytania poniżej.

Twoim zdaniem

Czy odwiedziłeś już nową stronę WDCiR?

Twoim zdaniem

Czy uważasz że zawiera praktyczne informacje?

Twoim zdaniem

Czy polecasz ją swoim klientom?

Do zobaczenia na http://wartadlaciebieirodziny.pl/!

Oceń Artykuł