W podwyższonym STANDARDZIE

Standardy Warty

W podwyższonym STANDARDZIE

Kilka tygodni temu poznaliście perypetie Ali i Tomka, poznając nasze STANDARDY, a dziś zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi atutami Warta Dom Komfort Plus. Wszystko zebrane w jednym miejscu. Dla Was.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was ściągawkę w formie one pagera, gdzie w jednym miejscu nie tylko zebrane są wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zakresu ubezpieczenia domu lub mieszkania w Warcie, ale także wypisanych jest wiele atutów naszej oferty. Jest ich naprawdę sporo, a wszystko ujęte w przyjaznej i łatwej do użycia na co dzień formie.

One pager można łatwo wydrukować i używać go w trakcie rozmowy z klientem.

Możesz go pobrać tutaj: standardy_warty_one_pager

Przypominamy również, że w tym jednym materiale znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o sytuacjach przedstawionych w filmach:

 

A jak użyć i wykorzystać filmy w codziennej pracy? Niezbędne wskazówki znajdziecie w artykule w wartaINFO – Pigułka standardów

Tymczasem korzystając z noworocznej okazji  życzymy Wam samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. A Waszym klientom… spokoju i ochrony bez niespodzianek –zgodnie ze STANDARDAMI WARTY w 2017 roku!

 

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie