W jaki sposób zaoszczędzić milion?

Dzięki możliwości zawarcia umowy na wysokie sumy ubezpieczenia w Warta Travel, Twoi klienci mogą być spokojni również wtedy, gdy koszty leczenia liczone są w setkach tysięcy. Przeczytaj historię Pana Pawła i dowiedz się więcej!

W jaki sposób zaoszczędzić milion?

Młode małżeństwo, pani Joanna i pan Paweł, wraz ze swoimi dziećmi wyjechało na wakacje do Tajlandii. W trakcie wyjazdu stało się coś, czego nikt nie mógł się spodziewać. Pan Paweł dostał udaru mózgu.

Został natychmiast przewieziony karetką do szpitala, jednak jego stan był ciężki. Pacjent przebywał w szpitalu przez tydzień, do momentu, gdy jego stan się ustabilizował, a lekarz wyraził zgodę na transport do Polski. Jedyną możliwą formą transportu był Air Ambulance – lotnicza karetka pogotowia – chory wymagał użycia specjalistycznego sprzętu, stałej obecności lekarza i ratownika medycznego.

COK zorganizował transport i pokrył jego koszty, które wyniosły 86 900,00 EUR (372 905,28 PLN). Dodatkowo pokrył również koszty leczenia szpitalnego na kwotę 110 000 PLN, a także koszty biletów lotniczych dla rodziny poszkodowanego, które kosztowały około 4 500   PLN. Łącznie rodzinie Pana Pawła udało się zaoszczędzić niemal pół miliona.

Co Zagwarantuje bezpieczeństwo klienta w podobnej sytuacji?

W Warcie Travel gwarantujemy: nielimitowany transport ubezpieczonego (w tym transport zwłok bez względu na przyczynę zgonu), nielimitowane koszty poszukiwania i ratownictwa w górach, na lądzie i na wodzie oraz możliwość zawarcia umowy na wysokie sumy – koszty leczenia nawet na 1 000 000  zł.

UWAGA Pełen zakres ubezpieczenia znajdziesz w Podręczniku Warta Travel. Pamiętaj również o kodach rabatowych (obecnie każda OFWCA może wygenerować swój indywidualny kod rabatowy!)  i oferuj je swoim klientom!

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie