UWAGA: trwa sezon jesiennych wichur!

W zeszłym tygodniu przez Polskę przetoczyły się silne wichury. To jeszcze nie koniec – mają potrwać aż do zimy. Już teraz przedstaw klientowi ofertę assistance katastroficznego, nasz integralny dodatek do ubezpieczeń mieszkaniowych, dzięki której będzie mógł być spokojny o swój dobytek.

UWAGA: trwa sezon jesiennych wichur!

Gwałtowne burze i wichury, które przetoczyły się przez Włochy w zeszłym tygodniu, pozbawiły życia 12 osób. Niektóre miasta są kompletnie sparaliżowane, a turyści nie mogą wrócić do domów.

W Polsce sytuacja nie jest równie alarmująca, ale już możemy zaobserwować początek sezonu jesiennych wichur, który nie skończy się szybko. Synoptycy przewidują, ze może potrwać całą późną jesień i część zimy. W ubiegły wtorek Zakopane nawiedził silny halny, który powalał drzewa, samochody i budynki. Strażacy interweniowali 80 razy zaledwie jednego dnia.

Co zapewni klientowi ochronę?

Przed skutkami tak silnych i niespodziewanych zjawisk synoptycznych, zabezpieczyć może polisa Warta Dom i Warta i Dom Komfort. Przypomnij klientowi, że warto posiadać ubezpieczenie mienia na wypadek szkód.

Z WD i WDK jesteś bezpieczny

Na wypadek wichury, w ramach usługi Assistance katastroficzny Warta zapewni i zorganizuje poszkodowanym transport powrotny z dowolnego miejsca w Polsce. Ponadto obejmuje przechowanie mienia do 90 dni – to bardzo ważne, kiedy nasz dom zostanie zalany czy wiatr zerwie z niego dach. Klient może być spokojny, dobytek będzie znajdował się pod dozorem. Usługi Assistance obejmują również ochronę domowników i ich zakwaterowanie na czas wykonania niezbędnych napraw, aż do 3 miesięcy.

Już dziś zadbaj o to, by Twój klient był ubezpieczony!

Pobierz nasz one pager Warta Dom i Warta Dom Komfort 

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie