Skoro klient wyda więcej, niech to będzie polisa!

Z ostatniego raportu Deloitte wynika, że w nadchodzące Święta Polacy są w stanie wydać 5% więcej niż w ubiegłym roku. Prezenty pochłoną aż 36% ich budżetu. Porozmawiaj z klientami, że warto część środków przeznaczyć na  prezentem dla ich pociech, którym będzie długoterminowa polisa.

Skoro klient wyda więcej, niech to będzie polisa!

28% badanych deklaruje, że dysponując w tym roku większymi środkami finansowymi, mogą pozwolić sobie na poważniejsze świąteczne wydatki.

Warto, abyś porozmawiał z klientami o tym, że obok kolejnego gadżetu dla ich dziecka warto pomyśleć też o prezencie, który zadba o finansową przyszłość jego pociechy.

Polisa Warta Posag będzie służyć dziecku przez lata i zapewni mu bezpieczny start w dorosłość.

Jakie atrakcyjne opcje polisy możesz przedstawić klientom?

  • Renta dla dziecka nawet 3 000 zł –  klient może wybrać rentę dla dziecka na poziomie 500 zł, 750 zł, 1000 zł, 1500 zł, 2000 zł lub 3000 zł, niezależnie od wysokości sumy ubezpieczenia.
  • Trwały uszczerbek na zdrowiu dziecka w wyniku wypadku– dodatkowe zabezpieczenie dla rodziców / opiekunów w wysokości 1 % za każdy procenttrwałego uszczerbku na zdrowiu dziecka.
  • Jedna polisa dla obojga rodziców / opiekunów –  dzięki temu dziecko zyskuje pełną ochronę, gdy zabraknie jednego z rodziców czy opiekunów.

UWAGA Pełen zakres ubezpieczenia Warta Posag znajdziesz w tej ściągawce

50+ za polisę tylko do 31 grudnia 2019

Pamiętaj o trwającym konkursie z nagrodami w formie  50 zł doładowania na kartę za polisę Warta Posag. Więcej informacji o konkursie znajdziesz w tym artykule.

Oceń Artykuł