Sierpień to nie koniec wyjazdów Twoich klientów!

Najnowsze badania pokazują, że Polacy coraz częściej kupują ubezpieczenia turystyczne. Zbliżający się wrzesień to doskonały moment, aby przypomnieć klientom o zabezpieczeniu podczas swojego wyjazdu, szczególnie, że od teraz nasze najnowsze NNW obowiązuje również na terenie Polski.

Sierpień to nie koniec wyjazdów Twoich klientów!

Grupa Havas przeprowadziła w lipcu badanie dotyczące nawyków i zwyczajów Polaków związanych z ubezpieczeniami turystycznymi.  Wynika z nich, że większość osób wyjeżdżających na zagraniczne wczasy regularnie z nich korzysta, a 34 % deklaruje, że kupuje ubezpieczenia zdecydowanie częściej niż kiedyś.

Wielu z nas decyduje się na wypoczynek już po najgorętszym okresie wakacyjnym. Wrzesień czy październik to gwarancja mniejszego tłoku, a w przypadku wyjazdów za granicę, również świetnej pogody!

Kiedy Polacy są bardziej skłonni wykupić dodatkowe ubezpieczenie?

Jak myślisz, dlaczego Polacy decydują się na zakup ubezpieczenia travel? Wyniki badań mogą być dla Ciebie pomocą w rozmowach z klientami, którzy wciąż nie są przekonani do dodatkowego zabezpieczenia podczas podróży.

23% badanych deklaruje, że ubezpieczenie podróżne wciąż jest dla nich za drogie. Dlatego kody rabatowe Warta Travel to świetna okazja, abyś pozyskał nowych klientów! Przypomnij im, że koszt ochrony jest naprawdę niewielki w porównaniu z sumą, jaką mogą zaoszczędzić w przypadku niespodziewanego zdarzenia.

PAMIĘTAJ! Od teraz także współpracownicy agencji (OWCA) mogą skorzystać z kodów rabatowych i raportowania sprzedaży ubezpieczenia Warta Travel na online.warta.pl. Więcej na ten temat przeczytasz w tym artykule.

NNW W POLSCE Jeśli klienci wypoczywają w kraju, zaproponuj im nasz najnowszy produkt, Warta Twoje NNW – Pakiet dla Turysty RP. W tej ściągawce znajdziesz pełen zakres ubezpieczenia.

Więcej szczegółów dotyczących raportu o postrzeganiu ubezpieczeń turystycznych przez Polaków, znajdziesz tutaj.

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie