RCB ostrzega: silne wichury w całym kraju

Od paru dni nad Europą szaleją gwałtowne wiatry i burze. Pogodowy chaos powoduje coraz więcej zniszczeń również w Polsce. Aby klient mógł być spokojny o swój dobytek, już dziś zaproponuj mu polisę Warta Dom lub Warta Dom Komfort, która zawiera kompleksowe wsparcie assistance katastroficznego.

RCB ostrzega: silne wichury w całym kraju

11 tys. interwencji straży pożarnej, 5,5 tys. mieszkańców bez prądu, 15 rannych osób – taki bilans strat według danych Rządowego Centrum Bezpieczeństwa pozostawił po sobie szalejący w weekend wiatr. Najwięcej zdarzeń funkcjonariusze odnotowali w woj. małopolskim oraz na Śląsku. Według prognoz, to nie koniec anomalii synoptycznych.

Co zapewni klientowi ochronę?

Warta Dom i Warta Dom Komfort ochroni przed skutkami gwałtownych i niespodziewanych zjawisk pogodowych. Przypomnij klientowi, że warto posiadać ubezpieczenie mienia na wypadek szkód.

Z Assistance jesteś bezpieczny

Gdy żywioł zaatakuje i zniszczy nasz dom, assistance katastroficzny obejmuje m.in transport i przechowanie mienia co ma ogromne znaczenie w przypadku np. zerwania dachu. Klienci mogą liczyć również na dozór mienia. Dzięki zorganizowanej i opłaconej przez Wartę ochronie, nie muszą się obawiać dodatkowych strat związanych z kradzieżą. W czasie, gdy ubezpieczony dom znajduje się w stanie wykluczającym dalsze zamieszkiwanie Warta pokryje koszty wynajmu zastępczego lokum lub pobytu rodziny w hotelu  wraz z transportem osób i mienia (na czas remontu) nawet do 90 dni.

WAŻNE!             

Aby zaproponować klientowi najlepszą dla niego opcję, przypomnij sobie najważniejsze informacje o ubezpieczeniach mieszkaniowych i pobierz:

Już dziś zadbaj, aby Twój klient był bezpieczny!

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie