Na rower z WDCiR

Najnowszy raport warszawskiego Zarządu Dróg Miejskich wskazuje, że w 2018 r. ruch rowerowy wzrósł o 28%, a w ciągu ostatnich trzech lat blisko o 88%. Więcej rowerzystów na drogach to również więcej wypadków z ich udziałem. Czy klienci wiedzą, jak być bezpiecznym na drodze?

Na rower z WDCiR

Miłośników aktywnego trybu życia stale przybywa. Z samochodu coraz częściej przesiadamy się na rower, szczególnie w miastach. Z badań jasno wynika, że im więcej rowerzystów na drogach, tym więcej wypadków. Kolizje najczęściej zdarzają się w okresie od kwietnia do października, a prawie połowa zdarzeń ma miejsce w godzinach szczytu.

Dlatego też klienci, którzy często wsiadają na rower,  powinni wiedzieć że np. poza kaskiem warto mieć dodatkowe zabezpieczenie w formie polisy.

Wiele korzyści w jednym pakiecie

Polisa WDCiR to proste i szybkie ubezpieczenie, którego zakres ubezpieczenia jest dopasowany do różnych potrzeb klientów.  Zapewnia wypłatę świadczenia np. po wypadku czy w razie pobytu w szpitalu. Warto też zwrócić uwagę klienta na usługi w ramach Pakiet Medycznego. To właśnie dzięki tym usługom pomożemy klientowi zorganizować i pokryjemy koszty np. transportu medycznego czy rehabilitacji po wypadku.

Jak WDCiR może pomóc klientom w razie wypadku rowerowego? 

Jeżeli klient doznał obrażeń ciała, może skorzystać z pomocy dostępnej w ramach Pakietu Medycznego „Twoje Życie”, który gwarantuje m.in.:

  • naprawę i transport roweru po wypadku
  • pokrycie kosztów naprawy roweru po wypadku
  • transport medyczny
  • wizytę u lekarza specjalisty
  • opiekę nad bliskimi w razie pobytu w szpitalu

To co ważne – z tych usług może skorzystać klient także w sytuacji gdy wypadkowi uległo jego dziecko czy małżonek/partner.

Przypomnijcie sobie, jaką jeszcze pomoc zapewnia Pakiet Medyczny „Twoje Życie” – wszystkie informacje są tutaj.

Wykorzystajcie też animację, w której pokazujemy historię Adama.

Do pobrania i wyświetlania w agencji.

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie