Mieszkaniówka i wakacje – poznaj zasadę „URLOP”-u

Polacy coraz częściej pamiętają o ubezpieczeniu turystycznym podczas wyjazdu za granicę. A czy myślą o ochronie tego, co zostaje na miejscu? Fala włamań do mieszkań nasila się latem, gdy Twój klient jedzie na urlop. Poznaj prostą zasadę, która pomoże Ci w sprzedaży mieszkaniówki podczas wakacji!

Mieszkaniówka i wakacje – poznaj zasadę „URLOP”-u

Złodzieje działają strategicznie – obserwują potencjalne ofiary i doskonale wiedzą, kiedy dom pozostaje  bez właścicieli. Powrót z wakacji do okradzionego mieszkania to bardzo przykre zakończenie urlopu. Aby Twój klient mógł mieć pewność, że po powrocie nie czekają go dodatkowe wydatki, warto zaproponować mu  kompleksowe ubezpieczenie majątku przed wyjazdem. Za odszkodowanie jakie dostanie od Warty szybko będzie mógł pokryć swoje straty i myśleć już o zimowym urlopie.

Wykorzystaj Zasadę „URLOP-u”, aby lepiej analizować potrzeby klienta

Uraz ręki, nogi, nagłe zachorowanie? –Na wyjazd na terenie Polski klienci rzadko wykupują ubezpieczenie kosztów leczenia. W ramach Warta Dom Komfort zorganizujemy wizytę lekarza w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku klienta lub jego bliskich.

abunek np. telefonu, biżuterii, karty płatniczej na wakacjach – w wielu turystycznych miejscowościach funkcjonują zorganizowane grupy, które specjalizują się w okradaniu turystów. W razie rabunku ważnych przedmiotów codziennego użytku (również za granicą), Warta pokryje koszty do wskazanego w OWU limitu.

okal zastępczy w przypadku dużej szkody niepozwalającej na powrót do domu po szkodzie – Wybuch gazu w mieszkaniu? Wyzwaniem będzie nie tylko utracony majątek ale również miejsce zamieszkania na czas remontu. Warta zorganizuje hotel dla klienta i jego rodziny nawet do 90 dni.

dpowiedzialność za szkody wyrządzone w pensjonacie – podczas deszczowej pogody, często decydujemy się, aby  zostać z dziećmi w domu. Jak wiadomo, nasze pociechy miewają nienajlepsze pomysły, jak np. pomalowanie ścian długopisem. W takich i wielu innych sytuacjach, Warta pokryje szkody za klienta i jego dzieci.

  omoc ślusarza w razie kradzieży kluczy na wakacjach – kradzież torebki z kluczami na wakacjach? Zorganizujemy usługę ślusarza, który pomoże wrócić do domu po urlopie.

Te i wiele innych usług gwarantuje Warta w zależności od wybranego produktu ubezpieczeniowego.

 Materiały do pobrania

Akcja promocyjna „Mieszkanie na wakacje”

Przypominamy również o trwającej do 30.07 akcji „Mieszkanie na wakacje”. Punkty zebrane do tej pory można wykorzystać na nowe ubezpieczenia mieszkaniowe Warta Dom i Warta Dom Komfort.

Szczegóły akcji w artykule

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie