Kluczem do sukcesu jest wiedza

Renata Kietlińska współpracuje z Wartą od 1992 roku. Jej wyniki w sprzedaży są jednymi z najlepszych w sieci wyłącznej Warty. O tym, jak wykorzystać fakt, że Warta ma w ofercie nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne, ale również ogromny pakiet ubezpieczeń majątkowych, dowiesz się z poniższego wywiadu. Zapraszamy do lektury!

Kluczem do sukcesu jest wiedza

Renata Kietlińska prowadzi agencję „Rentip” w Konstancinie Jeziornej. Uważa, że sukces swojej  agencji zawdzięcza dobrym relacjom z klientami i szerokiej wiedzy merytorycznej. Zobacz, co jeszcze według agentki może przyczynić się do sukcesu sprzedażowego!

  • Konstancin, to jedna z najbogatszych podwarszawskich miejscowości. Jakich ma Pani klientów?

Konstancin to sypialnia. Ludzie wyjeżdżają stąd rano i wracają późnym wieczorem. Wszystko załatwiają w Warszawie. Dlatego bardzo sobie cenię klientów z Konstancina, ale nie skupiam się na tym terenie. Mam też klientów w Piasecznie, Górze Kalwarii, Warszawie i okolicach, ale też w całej Polsce.

  • Osiąga Pani bardzo dobre wyniki w sprzedaży oferty majątkowej. Jaki jest Pani przepis na sukces?

Bardzo znaczącym portfelem w mojej agencji są ubezpieczenia korporacyjne – ubezpieczam m.in. fabryki, magazyny. Dużo sprzedaję też ubezpieczeń SME i ubezpieczeń mieszkaniowych. Źródło swojego sukcesu upatruję w długoletnich relacjach z klientami i wiedzy merytorycznej. Dzisiaj zbieram plony swojej wieloletniej pracy. Bywa, że są sytuacje tak trudne pod kątem oceny ryzyka, że jeśli ja tego nie ubezpieczę to chyba nikt tego nie zrobi. Klienci to doceniają, a ja mam ogromną satysfakcję. Oczywiście w takich przypadkach ważną rolę odgrywa tutaj Warta. Na przestrzeni wielu lat bardzo dobrze oceniam współpracę z Wartą. Czuję, że po drugiej stronie mam partnera, który mnie słucha i stara się pomóc. To bardzo ważne w biznesie. W relacjach z moimi klientami też najważniejsza dla mnie jest współpraca. Nie jestem tylko agentem od sprzedaży. Zawsze gotowa jestem do porady i pomocy, również przy likwidacji szkód.

  • Czy korzystała Pani z programu agenta wyłącznego?

Tak, skorzystałam z dofinansowania do zatrudnienia dwóch pracowników. Dzięki Programowi mam też stronę internetową.

  • Co poradziłaby Pani agentom, którzy są dopiero na początku swojej drogi?

Może jestem konserwatywna, ale poradziłabym, aby większą dbałość przywiązywali do wiedzy merytorycznej. Jednym słowem elementarz ubezpieczeniowy na pierwszym miejscu.

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie