Klient wyjeżdża za pracą? Byle bezpiecznie!

Dla studentów wakacje wciąż trwają. Oprócz beztroskiego wypoczynku, to również dobry moment na zarobek dodatkowych środków czy zdobycie doświadczenia. Najważniejsze jednak, aby za granicą pozostać w pełni chronionym. Zobacz, co możesz zaoferować klientom z Warta Travel!

Klient wyjeżdża za pracą? Byle bezpiecznie!

Statystyki wskazują, że 1 na 5 polskich pracowników zamierza podjąć wakacyjną pracę dorywczą. Największą popularnością cieszy się Holandia (30 proc.) oraz Niemcy (28 proc.).

Ubezpieczenie Warta Travel zapewni Twoim klientom ochronę przed skutkami następstw nieszczęśliwych wypadków i wysokimi kosztami leczenia poza granicami kraju.

Jak nie stracić zarobionych pieniędzy?

O zaletach Warta Travel przekonali Karolina i Janek, którzy postanowili dorobić do swojego studenckiego budżetu w czasie wakacji. Wyjechali do Holandii do pracy przy uprawie tulipanów. Dostali angaż na 3 miesiące. Wybrali polisę Warta Travel i SU 200 000 PLN, uznając, że mają prawo do karty EKUZ, więc taka Suma Ubezpieczenia będzie wystarczająca.

Byli bardzo mile zaskoczeni tym, że ubezpieczenie WARTA Travel obowiązywało przez cały 3-miesięczny wyjazd , nie ma bowiem ograniczenia liczby dni pobytu za granicą, jak to często się zdarza w innych ubezpieczeniach podróżnych.

Podczas wyjazdu Janek włożył niechcący palce w maszynę sortującą, miażdżąc kciuk i palec wskazujący. Wymagał natychmiastowej interwencji lekarskiej. Na szczęście Warta pokryła koszty badań i operacji ręki, wykonanej na miejscu.

Dzięki temu, że Warta pokryła wszystkie koszty leczenia i transportu, parze studentów udało się zaoszczędzić 3 500  EURO!

Ważne, aby Twoi klienci pamiętali, że koszty leczenia są pokrywane również wtedy, gdy do zdarzenia dojdzie podczas wykonywania pracy.

A jeśli klient wyjeżdża do niebezpiecznej pracy fizycznej, w takich dziedzinach jak budownictwo, przemysł stoczniowy, czy transport ciężarowy – może zostać ubezpieczony pod warunkiem zapłacenia dodatkowej składki. Katalog prac, które uważamy za niebezpieczne jest zamknięty, ale nie oznacza to, że tylko za prace w nim wymienione pobieramy dodatkową składkę. Wszystkie pozostałe prace nie wymienione w katalogu nie są uznawane za niebezpieczne.

Pełen zakres Warta Travel znajdziesz tutaj, zapoznaj się również z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Oceń Artykuł