Klątwa faraona w pakiecie… i co dalej?

Kampania Warty trwa. A ponieważ majówka tuż tuż, startujemy z przygodą Marcina w Egipcie promującą oczywiście ubezpieczenie Warta Travel. Co ważne, od teraz możesz pobierać nasze filmy i udostępniać je na swoich ekranach w agencji. Zaprezentuj dzięki nim w zabawny, lekki sposób szeroki wachlarz produktów, które oferujesz.

Klątwa faraona w pakiecie… i co dalej?

Twoi klienci już w tym tygodniu zobaczą kolejną  reklamę Warty z Marcinem Prokopem. Gdzie? W Internecie – oglądając ulubiony serial na VOD, czy przeglądając newsy dnia.

W tym roku majówka daje szanse na dłuższy wyjazd, co zapewne wielu Twoich klientów planuje. Zdarza się jednak, że wyjazd all inclusive to nie tylko bar i bufet, ale też klątwa faraona w pakiecie… co wtedy?

Zobacz

Sposób na cross-selling!

Od teraz, możesz również pobrać filmy z napisami i udostępnić je na ekranach w agencji – umilisz nimi dodatkowo pobyt klienta, bo zabawne spoty miło się ogląda, a być może zainteresujesz dodatkowymi produktami tych klientów, którzy przyszli tylko po OC!

Link do reklam Warty z napisami

 

Pigułka informacji o Warta Travel

O pełnej ofercie i generowaniu kodów rabatowych przeczytasz w podręczniku Świat Warta Travel

Znasz już kody Warty?

Aby jeszcze bardziej zachęcić klientów do zakupu ubezpieczenia Warta Travel masz możliwość przekazania im zniżki. Teraz możesz wygenerować większą liczbę kodów zniżkowych i każdemu z nich nadać dowolną nazwę oraz ustalić wysokość rabatu do 10%, o czym pisaliśmy tu.

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie