Jak sprzedawać nową Warta Travel?

Nasz najnowszy produkt turystyczny to jeszcze więcej sposobów sprzedaży niż dotychczas. Dziś krok po kroku pokazujemy, jak korzystać z każdego z nich.

Jak sprzedawać nową Warta Travel?

Nowe sposoby sprzedaży naszej polisy powstały z myślą o nowoczesnych klientach. Ofertę dostosowaliśmy do potrzeb i sposobu podróżowania najbardziej wymagających konsumentów. Ale dodatkowe możliwości to również okazja dla Ciebie i Twojej agencji, aby zwiększyć swoją sprzedaż! Poniżej prezentujemy dwie ścieżki, dzięki którym możesz zaoferować Warta Travel.

  • Sprzedaż online

Portal online.warta.pl pozwoli dotrzeć Ci do zupełnie nowej grupy klientów, którzy swoje zakupy finalizują przede wszystkim w sieci. Klient może samodzielnie kupić polisę bezpośrednio na stronie internetowej. Wpisując, przypisany do Twojej agencji, kod rabatowy otrzyma 10% zniżki, a Ty całą prowizję w takiej wysokości, jak w przypadku sprzedaży przez AUW.

Zobacz poniższy film instruktażowy o sprzedaży na online.warta.pl. Pamiętaj, że wszystkie informacje znajdziesz również w naszym Podręczniku na str. 7.

Gdzie znaleźć kody?

Jak ich użyć?

Naszą nową ścieżkę sprzedaży oraz łatwość korzystania z niej doceniają także osoby zupełnie niezwiązane z branżą ubezpieczeniową. Na przykład podróżnicy – na swoim Instagramie swoje doświadczenie z zakupu Warta Travel przez wyjazdem do Meksyku opisała jedna z najbardziej popularnych blogerek Travelicius.pl.

  • AUW

Z pewnością doskonale znasz system AUW, ale nowy produkt to również nowa ścieżka sprzedaży. Wiele podpowiedzi, porad i ułatwień znajdziesz w poniższym filmie i Podręczniku na str. 20.

UWAGA! Kody rabatowe nie działają w AUW. Agent może je wykorzystać tylko na stronie online.warta.pl.

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie