Dziecko w ubezpieczeniu Warta Ochrona

Klient kupuje ubezpieczenie Warta Ochrona? Dopytaj, czy ma dzieci. Jeżeli tak, to zwróć uwagę, że może także je ubezpieczyć – w jednej polisie, z jedną składką.

Dziecko w  ubezpieczeniu Warta Ochrona

Ubezpieczenie na życie kojarzone jest głównie z osobami dorosłymi. Należy jednak pamiętać i zwracać uwagę klientów na możliwość ubezpieczenia także dziecka, które może stać się alternatywą dla tradycyjnych ubezpieczeń NNW w szkole. Warto polecić rodzicom nasze ubezpieczenie Warta Ochrona, zapewni ono dodatkowe wsparcie finansowe w przypadku problemów ze zdrowiem dziecka, spowodowanych poważną chorobą czy wypadkiem.  To co ważne, poza świadczeniami finansowymi, zapewni także pomoc w ramach Warta Assistance Medyczny np. organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji, wizyty pediatry czy prywatnych lekcji.

Materiały pomogą Ci w rozmowie z klientem

Wykorzystaj dostępne materiały w rozmowie z klientem. Znajdziesz w nich informacje m.in. o zakresie ubezpieczenia, wysokości maksymalnych sum dostępnych w poszczególnych ryzykach oraz korzyści dla klienta.

Poza tradycyjną ulotką, pobierz również:

  1. Ściągawkę Dziecko w ruchu drogowymnowy materiał, który możesz pobrać, wydrukować i przekazać swoim klientom. Opisujemy w nim główne zasady dot. dziecka w ruchu drogowym, które każdy powinien znać i przestrzegać, aby zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym. Wykorzystaj materiał, zainteresuj klienta tematem ubezpieczenia dziecka.
  2. Ściągawkę Warta Ochrona – ze szczegółowymi informacjami dot. zakresu ubezpieczenia dla osoby dorosłej oraz dziecka.
  3. Ściągawkę Warta Assistance Medyczny – z listą usług wraz z limitami, z których może skorzystać w nagłych przypadkach klient oraz jego bliscy.

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie