Zaświadczenia za wrzesień do pobrania

Zaświadczenia o szkoleniach zawodowych IDD za wrzesień są już dostępne na ePlatformie. Dokumenty zostały wystawione dla agentów właścicieli i współpracujących z nimi OWFCA. Znajdziesz je na koncie agenta w zakładce „Pozostałe dokumenty”.

Zaświadczenia za wrzesień do pobrania

Przypominamy! Zgodnie z ustawą o Dystrybucji Ubezpieczeń, od stycznia 2019 roku, każda osoba wykonująca czynności agencyjne ma obowiązek doskonalenia umiejętności zawodowych, poprzez odbycie co najmniej 15 godzin szkoleń zawodowych, wymaganych w ustawie.

Zaświadczenia ze szkoleń zawodowych, które agenci otrzymali z innych towarzystw ubezpieczeniowych powinny być przesłane do Warty na następujące adresy mailowe:

§  ZOKD@warta.pl (dla agentów TUiR)

§  umowa.agencyjnaTUnZ@warta.pl (dla agentów TUnŻ)

UWAGA

Prosimy o nieprzesyłanie przekazanych zaświadczeń wystawionych przez TUIR/TUNŻ WARTA – zostały one już dostarczone do Biura Wsparcia Dystrybucji.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot. zaświadczeń o realizacji szkoleń zawodowych znajdziecie TUTAJ .

UWAGA!

Szkolenia w Warcie wykonasz tylko do końca listopada!

Zostało niewiele czasu, zalicz wszystkie godziny już dziś!

Szkolenia możesz realizować zdalnie na Platformie Szkoleniowej. Listę dostępnych szkoleń i najważniejsze informacje o szkoleniach znajdziesz w tym artykule.

Na Platformie Szkoleniowej możesz też sprawdzić  liczbę zaliczonych godzin szkoleń w ramach IDD.

Jak się zapisać na szkolenie e-learningowe?

  1. Wszystkie szkolenia znajdziecie pod adresem https://www.centrumszkolenwarta.pl. Zalogujcie się swoimi danymi: PESEL, Imię, Nazwisko.
  2. Kliknijcie na czerwony kafelek o nazwie „Zaproszenia na szkolenia e-learningowe”, wybierzcie katalog Szkolenia IDD i zapiszcie się na wybrane szkolenie.

 

 

Oceń Artykuł