Zaświadczenia IDD za lipiec już do pobrania!

Zaświadczenia o szkoleniach zawodowych IDD za lipiec są już dostępne na ePlatformie. Dokumenty zostały wystawione dla agentów właścicieli i współpracujących z nimi OWFCA. Znajdziesz je na koncie agenta w zakładce „Rozliczenia”.

Zaświadczenia IDD za lipiec już do pobrania!

Przypominamy! Zgodnie z ustawą o Dystrybucji Ubezpieczeń, od stycznia 2019 roku, każda osoba wykonująca czynności agencyjne ma obowiązek doskonalenia umiejętności zawodowych, poprzez odbycie co najmniej 15 godzin szkoleń zawodowych, wymaganych w ustawie.

Zaświadczenia ze szkoleń zawodowych, które agenci otrzymali z innych towarzystw ubezpieczeniowych powinny być przesłane do Warty na następujące adresy mailowe:

UWAGA

Prosimy o nieprzesyłanie przekazanych zaświadczeń wystawionych przez TUIR/TUNŻ WARTA – zostały one już dostarczone do Biura Wsparcia Dystrybucji.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot. zaświadczeń o realizacji szkoleń zawodowych znajdziecie TUTAJ (link do FAQ).

PAMIĘTAJ Nie odkładaj szkoleń na ostatnią chwilę, zalicz wszystkie godziny już dziś!

Szkolenia możesz realizować zdalnie na Platformie Szkoleniowej. Listę dostępnych szkoleń i najważniejsze informacje o szkoleniach znajdziesz w tym artykule.

Na Platformie Szkoleniowej możesz też sprawdzić  liczbę zaliczonych godzin szkoleń w ramach IDD.

Jak się zapisać na szkolenie e-learningowe?

  1. Wszystkie szkolenia znajdziecie pod adresem https://www.centrumszkolenwarta.pl. Zalogujcie się swoimi danymi: PESEL, Imię, Nazwisko.
  2. Kliknijcie na czerwony kafelek o nazwie „Zaproszenia na szkolenia e-learningowe”, wybierzcie katalog Szkolenia IDD i zapiszcie się na wybrane szkolenie.

Sugerujemy uruchamianie Platformy na przeglądarce Mozilla Firefox.

 

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie