UWAGA Szkolenia IDD dostępne tylko do listopada!

Czy zrealizowałeś już swój obowiązek szkoleniowy? Nie ryzykuj, zostało niewiele czasu.

UWAGA Szkolenia IDD dostępne tylko do listopada!

Od początku roku cyklicznie informujemy i mobilizujemy do realizacji szkoleń zawodowych. Wymagane uzyskanie 15 godzin szkoleniowych w przeciągu roku to nie jest dużo, jednak czas już się znacząco skurczył. A biorąc pod uwagę, że z Wartą współpracuje ponad 40 000 pośredników, musimy w wymaganych ustawą terminach uwzględnić czas na formalności organizacyjne – uzupełnienie rejestrów i wystawianie zaświadczeń.

Dlatego informujemy, że szkolenia IDD w formie e-learningowej i stacjonarnej będziemy prowadzić wyłącznie do końca listopada. W grudniu odbywać się będą tylko pojedyncze szkolenia stacjonarne!

W związku z tym, aby ustrzec pośredników przed nerwowym  zaliczaniem szkoleń na ostatnią chwilę, do osób które nie uzyskały dotąd 15 godzin szkoleń kwalifikowanych jako IDD, będziemy wysyłać zaproszenia w formie mailowej oraz przypomnienia w formie smsowej.

Wspieramy naszych pośredników od początku zmian prawnych, umożliwiając realizację obowiązku na różne sposoby, zbieramy i honorujemy zaświadczenia z innych Towarzystw, ale pamiętajcie, że obowiązek należy do Was i dostarczenie zaświadczeń z innych zakładów ubezpieczeń również.

Nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę, czas ucieka!

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania znajdziecie tutaj

Oceń Artykuł