Startujemy z akcją „NNW dla Ucznia – mieszkanie dla rodzica”

W polskich szkołach zabrzmiał już pierwszy dzwonek. Dla wielu rodziców to czas intensywnego uzupełniania wyprawek szkolnych. Co dla Twoich klientów będzie niezbędnym elementem takiej wyprawki? Ubezpieczenie NNW Pakiet dla Ucznia! Aby Wasza sprzedaż była jeszcze łatwiejsza, przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną.

Startujemy z akcją „NNW dla Ucznia – mieszkanie dla rodzica”

Aby wesprzeć Waszą sprzedaż w intensywnym momencie rozpoczęcia roku szkolnego,

przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną, która łączy sprzedaż NNW oraz ubezpieczeń mieszkaniowych.

Jakie są zasady?

Laureaci Akcji, zgodnie z zasadami wskazanymi w REGULAMINIE, otrzymają doładowanie budżetu zniżek na nowe ubezpieczenia mieszkaniowe Warta Dom lub Warta Dom Komfort:

  • Za osiągnięcie nadwyżki przypisu min. 500 zł w sprzedaży ubezpieczenia NNW (łącznie: NNW szkolne i  Warta Twoje NNW – pakiet dla Ucznia) nad przypisem z ubezpieczenia NNW szkolnego pozyskanym w analogicznym okresie rozliczeniowym w 2018 roku. 

Dla kogo:

W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby wykonujące czynności agencyjne w imieniu Agentów.

Termin:

Akcja rozpocznie się 2 września i potrwa do końca października.

Przypominamy również, że WARTA Twoje NNW Pakiet dla Ucznia to ochrona przez cały rok 24 h/dobę – tak w szkole, jak i poza nią, również na zajęciach sportowych.

Więcej informacji o ubezpieczeniu WARTA Twoje NNW oraz materiały, które możesz przekazać online swojemu klientowi znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji promocyjnej! W przypadku pytań, skontaktuj się ze swoim Regionalnym Menedżerem Sprzedaży.

 

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie