O życiu warto rozmawiać

Już w ten weekend obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. To dobra okazja, aby rozpocząć z klientem rozmowę o ubezpieczeniach na życie i przypomnieć mu, jak ważna jest profilaktyka.

O życiu warto rozmawiać

Według najnowszych badań Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Instytutu Higieny, od lat największym zagrożeniem życia Polaków są choroby układu krążenia, na drugim miejscu znajdują się nowotwory złośliwe. Niestety, świadomość Polaków w zakresie profilaktyki nadal utrzymuje się na niskim poziomie.

Światowy Dzień Zdrowia został ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 1940 r. i obchodzony jest każdego roku 7 kwietnia od 59 lat. Ten szczególny dzień ma na celu zwrócenie uwagi na najważniejsze problemy zdrowotne dotyczące społeczeństw na całym świecie.

To dobry moment, aby rozpocząć z klientem rozmowę o różnych możliwościach zabezpieczenia się na wypadek poważnych problemów ze zdrowiem. Dzięki naszej szerokiej ofercie ubezpieczeń na życie możesz mu zaproponować taką ochronę, jakiej najbardziej potrzebuje.

  1. WARTA OCHRONA – pomoc w razie poważnej choroby, po wypadku czy pobycie w szpitalu. Klient sam wybiera zdarzenia na wypadek których chce zabezpieczyć swój budżet domowy. Indywidualne warunki pozwolą też na dostosowanie wysokości sumy ubezpieczenia do oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Więcej informacji w ściągawce.
  2. WARTA SPOSÓB NA RAKA – pomoc w walce z chorobą nowotworową, pieniądze na leczenie oraz konsultacje z lekarzami w zagranicznych placówkach medycznych. Więcej informacji w ściągawce.
  3. WARTA DLA CIEBIE i RODZINY – ochrona ubezpieczeniowa w gotowych pakietach, dopasowanych do potrzeb m.in. rodzin czy samodzielnych rodziców. Więcej informacji w ulotce.

Nikt nie zna swojego klienta tak dobrze jak Ty –możesz przygotować dla niego ofertę odpowiednią do jego sytuacji rodzinnej czy materialnej. Z okazji Dnia Zdrowia porozmawiaj z nim o życiu i zaproponuj mu ofertę dostosowaną do jego potrzeb.

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie