Jak sprawdzić swój zysk z Warty Travel?

Czy wiesz, ilu klientów skorzystało już z kodu rabatowego Twojej agencji? Jak możesz zweryfikować skuteczność Twojej kampanii internetowej lub efekty dystrybucji wśród sprzedawców? Wszystkie te dane znajdziesz w jednym miejscu – raporcie konwersji i sprzedaży. Podpowiadamy, jak go wygenerować!

Jak sprawdzić swój zysk z Warty Travel?

Abyś otrzymał pełną prowizję za sprzedaż Warta Travel, klient na naszej platformie powinien wpisać kod rabatowy, przypisany do Twojej agencji. Klient wykupuje polisę ze zniżką, a Ty otrzymujesz prowizję w takiej wysokości, jak w przypadku sprzedaży przez AUW.

Jak promować swoją agencję za pomocą kodów? Najważniejsze informacje znajdziesz w tym artykule.

Ilu klientów wykorzystało kod?

Platforma online.warta.pl pozwala śledzić Ci kody rabatowe Twojej agencji. Raport sprzedaży możesz pobrać w formacie Excel bezpośrednio z platformy eAgent. Wystarczy, że przejdziesz do sekcji:

Rozliczenia -> Raport sprzedawcy -> raport kodów

2 w 1
Pobrany raport podzielony jest na dwie części:

  • Kody zniżkowe – tutaj znajdziesz listę Twoich kodów, ich wykorzystanie w ciągu ostatnich 7, 30 i 365 dni od daty wygenerowania raportu. Sprawdzisz również informację o poziomie konwersji.
  • Raport Sprzedaży – tu dowiesz się szczegółów o doprowadzonych przez Ciebie polisach. Szczegóły sprawdzisz zawsze przez platformę eAgent, gdzie możesz wyszukać polisę po jej numerze.

PAMIĘTAJ!
Raport dostępny jest wyłącznie dla użytkowników platformy eAgent, którzy posiadają dostęp do Raportu Sprzedawcy. Współczynnik konwersji wyrażony jest w procentach i wskazuje liczbę osób wykonujących pożądaną akcję. Konwersję dla Twojego kodu rabatowego wyliczamy, dzieląc liczbę polis przez liczbę kalkulacji, w których użyto danego kodu.

Przykład: W ciągu ostatnich 7 dni Twojego kodu rabatowego użyto 12 razy. Z tych kalkulacji klienci zawarli 6 polis. Zatem Twoja konwersja dla ostatnich 7 dni wynosi 50%.

Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży Warta Travel znajdziesz w naszym PODRĘCZNIKU

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie