Ile zostało Ci czasu?

Na serwisie ruszył zegar odliczający czas do końca I tury wystawiania zaświadczeń odbytych godzin szkoleń, w ramach IDD. Pospiesz się! Zalicz wszystkie godziny już w pierwszym półroczu i nie zaprzątaj już sobie tym głowy!

Ile zostało Ci czasu?

PAMIĘTAJ! Zgodnie z ustawą o Dystrybucji Ubezpieczeń, od stycznia 2019 roku, każda osoba wykonująca czynności agencyjne ma obowiązek doskonalenia umiejętności zawodowych, poprzez odbycie co najmniej 15 godzin szkoleń zawodowych, wymaganych w ustawie.

Jak już zapowiadaliśmy, wraz z końcem czerwca wystawimy pierwszą turę zaświadczeń za odbyte godziny szkoleń w ramach IDD.

Szkolenia możesz realizować w zdalnej formie na Platformie Szkoleniowej. Listę dostępnych szkoleń i najważniejsze informacje o szkoleniach znajdziesz w tym artykule.

Jak się zapisać na szkolenie e-learningowe?

  1. Wszystkie szkolenia znajdziecie pod adresemhttps://www.centrumszkolenwarta.pl. Zalogujcie się swoimi danymi: PESEL, Imię, Nazwisko.
  2. Kliknijcie na czerwony kafelek o nazwie „Zaproszenia na szkolenia e-learningowe”, wybierzcie katalog Szkolenia IDD i zapiszcie się na wybrane szkolenie.

Sugerujemy uruchamianie Platformy na przeglądarce Mozilla Firefox.

Spieszcie się, jest jeszcze czas aby zrealizować obowiązek i uzyskać zaświadczenie w I półroczu!

Oceń Artykuł