eAgent sprawdzi Twoją dokumentację

Na ekranie startowym eAgenta szybko znajdziesz informacje o polisach, w których zabrakło wymaganych dokumentów. Pamiętaj, to sygnał dla Ciebie, aby niezwłocznie je uzupełnić!

eAgent sprawdzi Twoją dokumentację

eAgent dostarcza szereg przydatnych funkcjonalności w procesie zawarcia umowy ubezpieczenia. Już na ekranie startowym otrzymujesz informacje, które pozwalają monitorować m.in. polisy rocznicowe, polisy do wznowienia czy polisy bez wymaganych dokumentów ubezpieczeniowych.

Twoją szczególną uwagę powinny zwrócić informacje dotyczące polis, do których nie zostały dołączone wszystkie wymagane dokumenty. Jeśli na Twoim ekranie startowym  pojawia się liczba polis w wierszu/rubryce „polisy bez wymaganych dokumentów”  to jest to sygnał do podjęcia działań, aby uzupełnić dokumentację.

W eAgencie z łatwością sprawdzisz status dokumentacji zarówno dla Twoich polis, jak i całej agencji.

Pamietaj, aby zwracać na nie uwagę. Błędy w dokumentacji oznaczają bowiem określone konsekwencje – dla pośrednika mogą skutkować wstrzymaniem płatności prowizji do czasu ich usunięcia (tak np. dzieje się w przypadku polis WDCiR).

Informacje dostępne na ekranie startowym eAgenta poprawiają komfort Twojej pracy, a dodatkowo dzięki nim wiesz wszystko na bieżąco  i spełniasz wymagania związane z dokumentacją ubezpieczeniową!

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie