eAgent Ci podpowie!

Na ekranie startowym eAgenta szybko znajdziesz informacje o polisach, które wymagają Twojego działania. Bądź zawsze na bieżąco!

eAgent Ci podpowie!

eAgent dostarcza szereg przydatnych funkcjonalności w procesie zawarcia umowy ubezpieczenia. Już na ekranie startowym otrzymujesz informacje, które pozwalają monitorować m.in. polisy rocznicowe, polisy do wznowienia  czy polisy bez wymaganych dokumentów ubezpieczeniowych.

Twoją szczególną uwagę powinny zwrócić informacje dotyczące polis, do których nie zostały dołączone wszystkie wymagane dokumenty. Jeśli na Twoim ekranie startowym  pojawia się liczba polis w wierszu/rubryce „polisy bez wymaganych dokumentów”  to jest to sygnał do podjęcia działań, aby uzupełnić dokumentację.

W eAgencie z łatwością sprawdzisz status dokumentacji dla polis Twoich jak i całej agencji.

Błędy w dokumentacji oznaczają bowiem określone konsekwencje – dla pośrednika mogą skutkować wstrzymaniem płatności prowizji do czasu ich usunięcia (tak np. dzieje się w przypadku polis WDCiR).

Zachęcamy  do korzystania z informacji dostępnych na ekranie startowym  eAgenta.  Poprawiają komfort Twojej pracy wszystko wiesz na bieżąco  i dodatkowo dzięki nim spełniasz wymagania związane z dokumentacją ubezpieczeniową.

 

Oceń Artykuł

Poznaj historie napisane przez życie