Czy Twoi klienci odwiedziliby Austrię?

Ponad 100 ośrodków narciarskich oraz 4000 km doskonale przygotowanych tras narciarskich – brzmi dobrze? Sprawdź, jakie miejsce zostało bohaterem naszego drugiego odcinka Travelkowego cyklu!

Czy Twoi klienci odwiedziliby Austrię?

Wspólne pasje mogą być dobrym wstępem do rozmowy z klientami na temat konieczności ubezpieczenia. Narciarstwo to jeden z ulubionych sportów Polaków, dlatego warto we wspólnej rozmowie wykorzystać przedstawiane przez nas co tydzień ciekawostki o ośrodkach narciarskich i przy okazji przypomnieć klientom, jak niezbędne jest ubezpieczenie turystyczne!

W Tyrolu każdy znajdzie coś dla siebie

3,400 kilometrów. Tyle liczą łącznie wszystkie trasy narciarskie Tyrolu. To więcej niż odległość  z Londynu do Aten! Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów w regionie czeka ponad 100 ośrodków narciarskich i 4000 km tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności:

  • Północny stok Vallugi, St. Anton am Arlberg – trasa w głębokim śniegu w regionie narciarskim Ski Arlberg jest stroma i odsłonięta – z tego powodu właśnie jest tak słynna. Szczególna jest też droga na szczyt. Do gondolki można wsiąść tylko z przewodnikiem górskim.
  • Schwarze Schneid, Sölden – to najdłuższa trasa w Austrii – liczy aż 15 km!
  • Harakiri, Mayrhofen – najbardziej stroma trasa w Austrii. Dzięki nachyleniu sięgającemu 78% jest bardziej stroma niż skocznia narciarska i dlatego należy do kategorii „najczarniejszych z czarnych”. Co jakiś czas można zaobserwować, jak narciarze, którzy przecenili swoje umiejętności, upadają i zsuwają się w dół stoku.

Co ważne, tyrolskie trasy zapewnią nie tylko nowoczesne wyciągi i wygodny dostęp do stoków, ale również malownicze krajobrazy, ostre szczyty alpejskie i romantyczne doliny.

Najważniejsze, żeby czuć się bezpiecznie!

Dzięki Warta Travel klienci mają zapewniony spokojny urlop. Wykupując ubezpieczenie bagażu podróżnego i OC otrzymujemy bezpłatny pakiet korzyści dla osób uprawiających narciarstwo lub snowboarding, gwarantujący:

– zwrot kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego (80 zł dziennie, maks. 7 dni)

– zwrot kosztów karnetu (80% wartości karnetu)

– odpowiedzialność za szkody rzeczowe spowodowane w wypożyczonym sprzęcie narciarskim/snowboardowym.

Pamiętaj, że jeśli pod wpływem alkoholu Twój klient dozna urazu na stoku, to pokryjemy koszty leczenia czy transportu do placówki medycznej, a także wypłacimy odszkodowanie za stały uszczerbek na zdrowiu w ramach NNW.

Wszystkie informacje o Travelce znajdziesz w naszym podręczniku.

Oceń Artykuł